Süpertotobet

By Canlı Maç Online Yeni Çıkan Bahis Siteleri

Teknik altyapı desteğini Pronetgaming tarafından sağlamakta olan site, 3 yıllık geçmişi ile sektörde yer almaktadır. Kendilerini sektörün hızlı yükselen bir ismi olarak görmektedirler. Bu konuda gerçekten de doğru bir noktaya parmak bastıklarını söylemek de mümkün tabii ki. Site çok kısa süre içerisinde tanınan siteler arasında yerini almıştır diyebiliriz. Bu konuda başarı sağlamalarının en büyük etkileri nelerdir? Tabii ki de sitenin sağlamış olduğu bu güvenilir tutumlardır diyebiliyoruz.

En önemlisi de sitenin firma bilgilerini, adres bilgileri olarak şeffaf bir şekilde paylaşması çok önemli bir konudur. Buradan sitenin Curacao lisanslı olduğunu da görebiliyoruz. Sektörün birçoğu tarafından kullanılan bu lisans yetkinliği, sitelerin güvenilir bir görüntü sunmasında önemli bir belge niteliği taşımaktadır.

Süpertotobet Canlı Destek

Sitenin güvenilirlik konusundaki yatırımları, Süpertotobet canlı destek ile de devam etmektedir. 7/24 olarak belirlenmiş olan canlı destek hattı, her konuda size yardımcı olmaktadır. Aklınıza gelebilecek olan her konu adına gerçekten de bu alana erişim sağlayabilmektesiniz. Özellikle de bonuslar konusunda, para yatırım konularında eğer bir talebiniz varsa, bu alandan bunları sağlamanız mümkün kılınmıştır.

Tabii ki canlı destek hattının yanı sıra sitenin kendi destek mail hattını da kullanabiliyorsunuz. Bu mail hattını sitenin ‘’Hakkımızda’’ kısmından, firma bilgilerinin olduğu alandan seçebilirsiniz. Siteye dair olan daha bireysel konularınızı buradan paylaşabilirsiniz. Ya da sitenin sosyal medya adreslerini de kullanabilirsiniz.

Süpertotobet Twitter

Sosyal medya adresini başarılı bir şekilde kullanan sitenin en önemli alanı da Süpertotobet Twitter alanı olmaktadır. Burada genellikle site engellenmiş olan eski adres bilgilerini güncellemeyi ihmal etmemektedir. Bildiğiniz üzere illegal siteler içerisinde yer almakta olan Süpertotobet sitesi de diğer siteler gibi engel süreçleri ile karşı karşıya kalmaktadır.

Bu süreçleri ekarte edebilmek açısından da sitenin sürekli olarak adres konusunda yenilikler yaptığını biliyoruz. Sizler de eğer ki siteye erişim sağlamak istiyorsanız bu adres bilgilerini Twitter yolu ile takip edebilirsiniz. Geçici süreliğine bazen güncel adres bilgilerine erişimin kısıtlanmış olduğunu göreceksiniz. Ama kısa bir süre sonrasında bu domain adresleri Twitter adres bilgisi üzerinden güncellenecektir. Bu sayede de siteye erişim konusunda sıkıntısız bir şekilde erişiminizi sağlayabileceksiniz.